Tipy na nákup obývacích pokojů

14.11.13

Při výběru obývací sestavy nábytku, by kvalita přijít před cenu. Nicméně, pokud jste na napjatém rozpočtu, jak mnozí z nás jsou, měli byste se pokusit dostat to nejlepší, co možná může v rámci omezení svého rozpočtu. To je obecně lepší koupit méně zboží vyšší kvality, než více položek s nižší kvalitou.

To je proto, že je neekonomické kupovat příliš levně. No z masivu bude trvat déle a je třeba méně opravy, což je zvláště pravdivé čalouněného nábytku, který může zahrnovat významnou část obývacího nábytku sady. Příkladem jsou pohovky, křesla a lehátka.

To dává smysl, když si uvědomíte, že velká část vašeho bdělého života strávíte ve vašem obývacím pokoji. To je místo, kde můžete relaxovat po náročném dni v práci, dívat se na televizi, poslouchat hudbu a promluvte si s dětmi. Nejenže váš obývací pokoj nábytek musí být pohodlné, ale musí být také odolná. Použití, které je obecně kladen, je jedním z důvodů, pro velkého rozsahu v obývacím pokoji nábytek je k dispozici od firem jako Southwood, Sherrill a Stickley.

Tipy na nákup obývacích pokojů

Vytvořte si svůj vlastní nábytek s vlastní Shoppe

Sherrill nábytek je velmi populární, protože je služba nabízena podle vlastního Shoppe, kde si můžete navrhnout své vlastní životní sady nábytku a vyberte si preferované lesy. Budete samozřejmě platit pro takový zakázku služby, ale je fakt, že existuje, a je tu pro vás, pokud budete chtít. Tak jak si vybrat? Jaké faktory byste měli zvážit při rozhodování o nejlepší nábytek v obývacím pokoji pro váš domov?

Hodně záleží na velikosti vašeho obývacího pokoje. Pokud máte málo místa a pak sekční Pohovka je pravděpodobně lepší, protože pak můžete použít roh místnosti pro připojení dvou delších kusů pohovce pomocí klínu. To je co nejlepší využití prostoru je vám k dispozici, a vyhýbá se nepřehledná malou místnost s velkými kusy nábytku uprostřed podlahy.

Kvalita Spíše než cena

Také, koupit nejlepší kvalitu, co můžete s rozpočtem, který pracuje na. To je místo, kde žijí sady pokoj nábytek bude platit, protože soubory jsou často výhodnější než nákup položky jednotlivě. Můžete si koupit nábytek do obývacího pokoje stanoví obsahující dvě pohovky a spojovací rohový kus, nebo pohovku a dva salonky nebo křesla. Pokud máte děti, možná pohovka v pevném sobě textilie bude lepší zpočátku, než kůže.

Kůže může být zbarven s barvami a inkousty, vzhledem k tomu, textilní krytiny mohou být čištěny mnohem jednodušší, než z pravé kůže. Nechte kůži, dokud děti vyrostly. Pokud nemáte žádné děti, pak si můžete zakoupit sady, které představují stylové skleněné tabulky spolu s párem kožený tvrdého pohovkami. Mnoho lidí, jako je uzené nebo dokonce černé sklo centrální tabulky s párem dubu nebo tabulek skla bočních.

Myslíš, že než se podíváte

Před tím, než jste se rozhodli a jednoduše nákupu něco, co přitáhne vaše oko, měli byste nejprve rozhodnout, jaký motiv byste chtěli pro váš pokoj: moderní, starožitný nebo tradiční koloniální styl například? Pak zjistit, co je k dispozici on-line ve formě živých sad nábytku, které vyhovují svůj motiv. Ujistěte se, že vaše sestava je levnější než nákup položky jednotlivě - to je obvykle případ, a někdy může být schopen smlouvat a vyjednat nižší cenu.

Rozhlédněte se kolem sebe v různých rozsazích, které nabízejí některé z lepších známých výrobců, jako je nábytek Stickley, Sherrill Nábytek, Southwood a American Craftsman. Pokud máte peníze, podívejte se na vlastní Shoppe pro to, co může udělat pro vás s vaším rozpočtem. Mohou zakázku-design nábytek, aby vyhovoval vašim potřebám, i když ceny jsou přirozeně vyšší než standardní rozsahy.

Myslete na děti

Ujistěte se, že si koupíte solidní nábytek, který se nebude k prasknutí nebo nestabilitu díky tvrdé použití, a textilie si vyberete, jsou rozumné a snadno se čistí - také snadno opravit, pokud máte malé děti nebo domácí zvířata. Nenakupují levné jen proto, že si můžete koupit více - to je lepší mít jeden dobře-vyrobený vysoce kvalitní sedačka než dva vyrobené z matchwood a plastu.

Porovnejte ceny, které nabízejí různé výrobce nábytku, a pak se k rozhodnutí. Ujistěte se, že to, co si koupíte, je vhodný pro konstrukci a velikosti vaší místnosti. Častou chybou je koupit kousky, které jsou příliš velké a objemné pro váš obývací pokoj - to je plýtvání penězi a nebude dělat svou pokoj spravedlnost. Nechcete, aby se zabalit místnosti plné nábytku, jen s tím, co potřebujete.

Vyberte si nejlepší životní sady nábytku, který vyhovuje vašim potřebám a vašemu rozpočtu, a co nejvíce peněžních máte k dispozici utratit. Získejte styl pravdu, velikost vpravo, bude barva pravé a cena vpravo, a budete mít báječný nábytek do obývacího pokoje, který bude trvat tak dlouho, jak budete potřebovat, aby.