Nejtvrdši stavební materiály

16.11.12

Ve Velké Británii, máme nejtěžší betonu na světě. Ale to je jen začátek. Nemusíte se dívat na komerční a prestiž vývoji pro náročné stavební materiály. Dokonce i ty, které jsme běžně používáme zejmána na stavbu montované haly a dále v našich kuchyních a koupelnách a na celém našem domově jsou dost vidět mimo konvenční nože.

Tváří v tvář s materiály, jako je žula (stále oblíbenější pro kuchyňské pracovní desky), a jiné kameny, keramická dlažba (atd.), beton a jíl, budete muset zvolit čepel, která se šťastně postavit se výzvě. Diamantový kotouč tip je nejúčinnější způsob, jak snížit tyto materiály.

Proč jsou diamantové kotouče nejlepší volbou?

Jiné druhy ostří otupit, které se snaží snížit tvrdých materiálů. Problémem je, že nemohou být řez jako měkčí materiály. Místo toho, čepel s diamanty vázaných na jeho okraji mele daleko na tvrdých materiálů. Výsledkem je rovný, hladký řez z ostřím, které zůstává nedotčena materiálů řeže přes dlouhou životnost.

Nejtvrdši stavební materiály

Typicky, listy jsou dostupné pro tyto druhy materiálů skupin:

  • Cihly a desky, betonové paviors, střešní tašky, betonové výrobky - univerzální nože
  • Betonové výrobky, hliněné výrobky, žula, inženýrské cihly a stavební výrobky - rychle břitové destičky
  • Žula, přírodní kámen, jílové produkty, inženýrské cihly, kov, betonové výrobky, a stavební materiály - rychle břity s chladících otvorů
  • Tvrdé přírodní kámen, kov, beton a jíl výrobky, inženýrské cihly, a obecné stavební výrobky - rychle břity s chladících otvorů a zesíleným středem
  • Obrubníky a desky, cihly, betonové paviors a bloky, střešní tašky a obecné stavební materiály - segmentované vysoce výkonné nože
  • Flint a vápenec agregát, a železobeton - specializované diamantové floorsaws
  • Malty hrabání, cihla hrabání a brusné materiály - specializované diamantové malty hrábě
  • Keramické obkladové prvky - specializované diamantové kotouče představovat nepřetržitý ostří
  • Žula, jílové produkty, Indian pískovec, unabrasive betonové výrobky a rychlé řezání GP - Benchsaws

Mnohé z těchto druhů čepelí přijít ve více než jedné kvalitativní úrovni, což odráží potřeby práce nebo dodavatele. Podobně mohou být Brusné nebo ostatních specializovaných variace jsou k dispozici, které mohou poskytnout kotouč s přesně požadovaných vlastností pro konkrétní aplikaci.

Diamantové kotouče v provozu

Zatímco čepel diamant může vydržet vysoké teploty, tam přichází fáze, kdy zahřívání může být škodlivé. Kromě toho by měla dodavatel posoudí vliv zvýšené teploty na řezaný materiál a jeho provedení.

Musíte připojit zvolený kotouč na jakékoliv úhlovou brusku, nebo benzínovým cut-off pilou. Použití diamantové kotouče nevyžaduje žádné speciální školení nad rámec, který potřeboval používat konvenční kruhové nástroje. Spolu s jejich konkurenční ceny, snadnost Diamantové kotouče "použití bylo zajištěno, že jsou cenově dostupné pro obě DIYers a dodavateli.