Základní zahradní nářadí

26.11.12

Zahradnictví je potenciálně velmi vděčná úkol. Není nic více uspokojujícího, než pohled z okna a vidí krásný záhon v plném květu nebo bohatý zeleninové zahradě zralé ke sklizni. Nicméně, tyto krásné zahradní domky nejsou jen vyskočit na vlastní pěst. Potřebují hodně pečlivé inklinovat a tvrdé práce, aby jim vzkvétat. Existují určité zahradní nářadí, které jsou nezbytné pro každého vášnivý zahradník. Zde je náš krátký seznam.

Zahradu nebo kopání vidlice je jedním z nejužitečnějších a univerzální nástroje v zahradníka arzenálu. To je užitečné pro soustružení půdy, míchání na živiny a provzdušňování půdy. Spade může být také použit k plnění těchto úkolů. Nicméně, hřeby na vidličku hodit pro rozbití hrud a hrabání se plevele a kameny. Většina zahrádkářů bude mít jak kopání vidlice a rýč.

Základní zahradní nářadí

Existuje několik typů zahradních motyky k dispozici k použití pro pletí a vytváření semeno brázdy, včetně tvaru srdce s diamanty ve tvaru motyky. Každý zahradník má svůj vlastní oblíbený typ motykou na základě osobních preferencí a typu zahrádkářství se děje.

Zastřihovací nůžky, zkracovací pily a prořezávací pila jsou všechny základní položky za vedení zahrady čisté a uklizené. Zastřihovací nůžky jsou vhodné pro mrtvé položky květiny a snižování nežádoucí vegetace. Dvouruční nůžky se hodí pro řezání větve a malé větve, jakož i pro zahradnické keře. Prořezávací pila je vhodná pro řezání odumřelé větve z velkých keřů a stromů.

Hori hori nůž je velmi univerzální nástroj. Tento multi-účel nůž má ostrý, těžký zoubkovaný nůž s semi-ostrou špičkou. To může využít k mnoha zahradnické práce, včetně ostrých otevřených pytlů půdy, výsadba, pletí a lehké kopání.

Zahradní vozík nebo trakař je velmi vhodné pro přepravu pytlů půdy a rostlin, stejně jako další zahradnické zásoby a materiály. Košík může být také použit v době sklizně na dopravu zralé zeleniny zpět do domu.

Zahradnické lžíce jsou další univerzální typ nástroje, které se používají pro různé zahradní práce. Oni jsou obzvláště užitečné pro plení, sázení, vyhrabávat rostliny a míchání hnojiv do půdy.

Je vždy dobré mít ostré lopatu na ruce pro kopání děr a rozbíjení hrud nečistot. Pokud plochý nebo lopatka je vhodnější pro daný úkol, budete chtít použít dlouhou násadou zahradní rýč místo.

Použijte konev nebo zahradní hadice, aby rostliny napojena. Pro více automatizované řešení, může kapková závlaha systém může být použit místo.

Při nákupu zahradního náčiní, vždy vybrat ty provedené respektovaných výrobců vysoce kvalitních materiálů, jako jsou silné oceli a robustní dřeva. Ash tvrdého dřeva je nejlepší materiál pro rukojeti. Je to velmi silný dřevo, které má před sebou ještě trochu dát na něj. Také dávejte pozor na délku, hmotnost a úhel nástroje. Je třeba, aby se cítili používat a vešly vaše tělo typu. Ne každý nástroj bude tou pravou volbou pro každého zahradníka nebo každé zahradnictví úkolu. Možná budete muset experimentovat, než se konečně přijít s perfektní sadou nástrojů, které odpovídají vašim potřebám zahradnické. Dobrou zprávou je, že jakmile zjistíte, že je, nástroje kvality zahradnictví trvat mnoho let dopředu.